Wait
DEKORASYON

Evlerde Koridor Tasarımları

Ev dekorasyonunda kimi zaman göz ardı edilen yada sonraya bırakılan mekandır 'koridor'. Odalar arası geçiş işlevi olarak görüldüğünden kimi zaman evin bir parçası olarak düşünülmez. Fakat koridorlar evin damarları gibidir. Bu alanlar küçük dokunuşlarla evin bir parçası hatta en sevilen bölümleri haline getirilebilinir.

Ev planına göre dar, uzun, kare gibi şekillerde olan koridorlar yapılacak tasarımlara göre tekdüzelikten çıkıp eğlenceli hale gelebilir. Örneğin; kendi yapmış olduğunuz bir tablo, bir puzzle veya fotoğrafla mekana kendinizden izler bırakabilirsiniz. Belki de kendi çekmiş olduğunuz fotoğraflar... Mekanı evinizin hatta sizin bir parçanız haline getirecektir.

Uzun ve dar koridorların monotonluğunu kırmak için duvarlara çerçevelerden oluşturacağınız kombinasyonlar yapabilirsiniz. Evin konseptine göre bu mekanlar çerçevelerin şekli, duvar renkleri, aydınlatma armatürleriyle modern, klasik, country şeklinde de yapılabilir.

Genelde penceresi olmayan bu alanları, evin genel konseptine göre daha ferah ve aydınlık koridorlar isteyenler, koridorlarındaki aydınlık düzeyini arttırmak için; pastel tonlarda duvar renkleri yada açık renk duvar kağıtları uygulayabilir. Aynalarla oluşturabilecekleri dizaynlar mekanı genişletecek; kullanılan farklı aydınlatma armatürleriyle hem tarz bir alana hem de bol ışıklı ferah mekanlara dönüşecektir.

Kitaplarınızı sergileyebileceğiniz müthiş alanlar yaratabilirsiniz,

Mekan uygunsa, koltuk puf yada küçük bir dekoratif sehpa ile mekan yaşama alanına dahil olabilir,

Sıkıcı uzun koridorları hareketli ve eğlenceli alanlara dönüştürebilir, kare ve nispeten daha küçük koridorları yaşam alanınıza katabilirsiniz. Tarzınızı yansıttığınız ve kendinizden bir parça kattığınız bu alanlar size evinizi daha çok sevdirecektir.

Projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak
veya 212 3 256783 (bloque) nolu telefondan satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

GÖNDER

Mesajınız başarı ile gönderilmiştir.

Dayan Yatırım İnşaat ve Turizm San. Tic. A.Ş.
Poligon Mah. Sarıyer Cad ABC Plaza No. 117 Kat 4
Sarıyer /İstanbul
Tel: +90 212 268 10 87

BiFollow